O NAS Dolce

56

Gwarantujemy HOLISTYCZNE podejście do pacjenta i oferujemy kompleksowe działania w celu poprawy jakości życia. Poprzez zabiegi chirurgii jednego dnia oferujemy zabiegi plastyki, autotransplantacji tłuszczu w dowolna okolicę (np. piersi, pośladki, policzki). Poprzez łączenie różnych technik oraz różnych urządzeń jesteśmy w stanie wyeliminować większość problemów z którymi borykają się pacjenci.

Klinika oferuje zabiegi maszynami: Exilis, laser Fotona XP MAX, Fotona Spectro SP, Vanquish, Flex Vanquish, EAT skinshock, vasculife, lipolife 3G, harmony XL, Zaffiro, Accent Prime, endermologie LPG, laser picosekundowy, laser Soprano Ice Platinum, HIFU Virgin max Ulthera, usuwanie tatauaży Q-switch nd-yag oraz picosekundowo,Geneo + Rf+Ultradźwieki, ADIVAVE, mezoterapie igłową i mikroigłową oraz RF mikroigłowa, terapie komórkami mecierzystymi mezynhemalnymi, Ultra Shape Power, zabiegi kwasami hialuronowymi oraz zabiegi toksyna botulinową.

Redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu, blizn, laseroterapia, laserochirurgia, endermologia, ginekologia laserowa. Poradnie, dermatologiczna, chirurgia naczyniowa (flebologia), chirurgia ogólna, proktologia. Badania profilaktyczne zakrzepicy żylnej USG Doppler oraz wiele innych.

Nasz zespół składa się z samych profesjonalistów, którzy czekają właśnie na Ciebie!

Spełnianie marzeń naszych klientów, dotyczących wyglądu i rewelacyjnego samopoczucia, już dawno stało się naszą pasją. Specjalistyczna wiedza i wieloletnia praktyka są gwarantem, że odpowiemy na każde Twoje pytanie i rozwiejemy wszystkie wątpliwości!

U nas poczujesz się wyjątkowo i bezpiecznie, dzięki indywidualnym programom zabiegowym, które tworzymy specjalnie z myślą o Tobie!
Najwyższa jakość oferowanych zabiegów oraz wieloletnie doświadczenie poparte wiedzą i praktyką to nasze atuty.

Pozwól nam spełnić swoje marzenia - Poznajmy sie!.

NASZ ZESPÓŁ

Obrazek Jerzy Dotka

Jerzy Dotka

Lek. Med.

Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie pracuje na Oddziale Ortopedii Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego. W codziennej praktyce szpitalnej zajmuje się m.in. leczeniem zachowawczym i operacyjnym urazów układu kostno - mięśniowego, chorób zwyrodnieniowych i przeciążeniowych stawów. Poza oddziałem pracuje również w Izbie Przyjęć i Poradni Ortopedycznej . Uczestnik szkoleń zarówno objętych programem specjalizacji jak i dodatkowych kursów, m.in. USG narządu ruchu, zachowawczego i operacyjnego leczenia złamań, terapii preparatami regenerującymi. W ramach współpracy z Dolce Medical chce zająć się zabiegami regeneracyjnymi, które mają na celu wspomaganie procesu gojenia, regeneracji i naprawy uszkodzonych tkanek.

Obrazek Krystian Tomaszewski

Krystian Tomaszewski

lek. med. Chirurg ogólny

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie kończy rezydenturę na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Specjalizacja ta umozliwia zdobycie wiedzy klinicznej z wielu dziedzin czy innych specjalności. Umiejętnosci uzupełniał na obserwacjach efektu działań kolegów czy w Klinice Dr. Szczyta w Warszawie. Ukończył wszelkie szkolenia z zakresu medycyny estetycznej w tym zakres działania urządzeń wspomagających. Uważa iż terapii liczy się efekt, czy to będzie monoterapia czy terapia złożona ale najważniejszy jest dialog między lakarzem a pacjentem, określenie wspólnych celów i wspóla ich realizacja. Lubi życie aktywne, ze spora dawka emocji, jak cos się dzieje a serce bije szybciej 🙂 Życie jest krótkie, piekne a czasem tragicznie zaskakujące – dlatego uważa, że należy spędzić je w przyjemny, możliwie bezpieczny:) dla siebie sposób.

Obrazek Marcin Grochowalski

Marcin Grochowalski

dr Nauk med. Chirurg ogólny/proktolog

Absolwent wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego imienia Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Po odbyciu rocznego stażu lekarskiego rozpoczął pracę w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w ramach stażu specjalizacyjnego z chirurgii ogólnej, będąc jednocześnie słuchaczem studium doktoranckiego. Pracę doktorską obronił w 2006 roku i uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Od czerwca 2006 pracuje w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W 2009 roku uzyskał tytuł specjalisty w chirurgii ogólnej. Jest czynnym pracownikiem Uniwersytetu Medycznego, a od 2010 roku pracuje również jako adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej jako chirurg i pracownik naukowo-dydaktyczny, prowadząc badania naukowe oraz zajęcia z chirurgii ogólnej dla studentów Uniwersytetu Medycznego. Od 2013 roku jest członkiem Polskiego Klubu Koloproktologii – organizacji skupiającej lekarzy zajmujących się chorobami i problemami związanymi z jelitem grubym. W swojej pracy zajmuje się głównie leczeniem pacjentów z problemami z zakresu chirurgii ogólnej ze szczególnym uwzględnieniem koloproktologii i chorób żył. Zajmuje się leczeniem trudno gojących się ran między innymi u chorych z cukrzycą i u chorych z zaburzeniami krążenia obwodowego. Czas wolny poświęca rodzinie, jeździ na rowerze, pływam a żona zmusza go do czytania książek.

Obrazek Jan Macierewicz

Jan Macierewicz

Lek. med.

Jest absolwentem Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (1989). Po odbyciu stażu podyplomowego wyruszył w świat. Osiadł w Wielkiej Brytanii. Po pomyślnym egzaminie nostryfikacyjnym rozpoczął pracę w angielskich szpitalach. Ukończył staż specjalizacyjny z chirurgii ogólnej i naczyniowej. Jest członkiem Royal College of Surgeons (Eng). Pracował także w Kanadzie. Brał udział w rozwoju i doskonaleniu technik endovascularnych lecznia chorób tętniczych i żylnych. Obecnie pracuje w Doncaster i Sheffield. Utrzymuje bliskie kontakty z wieloma ośrodkami chirurgii naczyniowej w Polsce. Chętnie dzieli sie swoim doświadczeniem, szczególnie w mini-inwazyjnym leczeniu żylaków. W życiu prywatnym interesuje sie muzyką, sportem, historią.

Obrazek Marzena Misun

Marzena Misun

dyplomowana pielegniarka

Dyplomowana położna z wieloletnim doświadczeniem zawodowym swoją przygodę z medycyną rozpoczęła w szpitalach w Poznaniu i Gnieźnie. Po ukończeniu szkoleń z zakresu technologii high-tech oraz medycyny estetycznej rozpoczęła rozwój w tym kierunku. Jest czynnym uczestnikiem wszelkich szkoleń w zakresie nowości w dziedzinie medycyny estetycznej. Jest posiadaczem certyfikatu uprawniającego również do zabiegów kwasami botox i hialuronowymi.

Obrazek Tatiana Dron

Tatiana Dron

lek. med. (dermatolog):

Lekarz medycyny o specjalizacji dermatologia, a także ukończonych kursach dla lekarzy z medycyny estetycznej. Absolwentka wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Ługańsku. Do 2017 roku pracowała w Lublinie. Brała udział w licznych szkoleniach specjalistycznych zarówno w kraju jak i za granicą. Każdy zabieg poprzedza szczegółowym wywiadem dotyczącym oczekiwań zmian w wyglądzie, zawsze z troska i uwagą podchodzi do potrzeb pacjenta. W Klinice wykonuje kompleksowe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej połączone z laseroterapią.

Obrazek Natalia Andrzejewska

Natalia Andrzejewska

mgr Natalia Andrzejewska

Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu z tytułem magister fizjoterapii z wyróżnieniem. Wcześniej pracowała z dziećmi oraz opiekowała się osobami niepełnosprawnymi a obecnie specjalizuje się w masażach oraz terapiach w zespołach bólowych. Lubi obcować z naturą, dlatego w wolnym czasie uprawia jazdę rowerową MTB oraz kajakarstwo. Natalia zaprasza wszystkich którzy uwielbiają masaże a także tych którzy walczą z bólem.

Obrazek Małgorzata Kurach

Małgorzata Kurach

mgr kosmetolog

Absolwentka kosmetologii w Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody w Poznaniu. W 2014 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania w opiece zdrowotnej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Obecnie studiuje dietetykę oraz kształci się w zakresie medycyny estetycznej. Posiada wiele kursów z dziedziny kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Jest wolontariuszem w Katedrze i Klinice Medycyny Paliatywnej w Poznaniu.