O NAS Dolce

56

Gwarantujemy HOLISTYCZNE podejście do pacjenta i oferujemy kompleksowe działania w celu poprawy jakości życia. Poprzez zabiegi chirurgii jednego dnia oferujemy zabiegi plastyki, autotransplantacji tłuszczu w dowolna okolicę (np. piersi, pośladki, policzki). Poprzez łączenie różnych technik oraz różnych urządzeń jesteśmy w stanie wyeliminować większość problemów z którymi borykają się pacjenci.

Klinika oferuje zabiegi maszynami: Exilis, laser Fotona XP MAX, Fotona Spectro SP, Vanquish, Flex Vanquish, EAT skinshock, vasculife, lipolife 3G, harmony XL, Zaffiro, Accent Prime, endermologie LPG, laser picosekundowy, laser Soprano Ice Platinum, HIFU Virgin max Ulthera, usuwanie tatauaży Q-switch nd-yag oraz picosekundowo,Geneo + Rf+Ultradźwieki, ADIVAVE, mezoterapie igłową i mikroigłową oraz RF mikroigłowa, terapie komórkami mecierzystymi mezynhemalnymi, Ultra Shape Power, zabiegi kwasami hialuronowymi oraz zabiegi toksyna botulinową.

Redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu, blizn, laseroterapia, laserochirurgia, endermologia, ginekologia laserowa. Poradnie, dermatologiczna, chirurgia naczyniowa (flebologia), chirurgia ogólna, proktologia. Badania profilaktyczne zakrzepicy żylnej USG Doppler oraz wiele innych.

Nasz zespół składa się z samych profesjonalistów, którzy czekają właśnie na Ciebie!

Spełnianie marzeń naszych klientów, dotyczących wyglądu i rewelacyjnego samopoczucia, już dawno stało się naszą pasją. Specjalistyczna wiedza i wieloletnia praktyka są gwarantem, że odpowiemy na każde Twoje pytanie i rozwiejemy wszystkie wątpliwości!

U nas poczujesz się wyjątkowo i bezpiecznie, dzięki indywidualnym programom zabiegowym, które tworzymy specjalnie z myślą o Tobie!
Najwyższa jakość oferowanych zabiegów oraz wieloletnie doświadczenie poparte wiedzą i praktyką to nasze atuty.

Pozwól nam spełnić swoje marzenia - Poznajmy sie!.

NASZ ZESPÓŁ

Obrazek Szymon Markiewicz

Szymon Markiewicz

lek. med. Chirurg ogólny

Lekarz medycyny. Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W roku 2011 ukończył studia podyplomowe z zakresu Prawa medycznego i Bioetyki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie kończy odbywanie szkolenia specjalizacyjnego z Chirurgii Ogólnej w Poznaniu. Jest autorem kilku publikacji i doniesień naukowych. Zainteresowania swoje ukierunkował również w medycynie estetycznej oraz w działaniach urządzeń typu high-tech. Jest uczestnikiem wielu szkoleń oraz spotkań w tematyce medycyny estetycznej. Interesuje się sportem, zdrowym stylem życia oraz podróżowaniem

Obrazek Krystian Tomaszewski

Krystian Tomaszewski

lek. med. Chirurg ogólny

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Obecnie kończy rezydenturę na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Specjalizacja ta umozliwia zdobycie wiedzy klinicznej z wielu dziedzin czy innych specjalności. Umiejętnosci uzupełniał na obserwacjach efektu działań kolegów czy w Klinice Dr. Szczyta w Warszawie. Ukończył wszelkie szkolenia z zakresu medycyny estetycznej w tym zakres działania urządzeń wspomagających. Uważa iż terapii liczy się efekt, czy to będzie monoterapia czy terapia złożona ale najważniejszy jest dialog między lakarzem a pacjentem, określenie wspólnych celów i wspóla ich realizacja. Lubi życie aktywne, ze spora dawka emocji, jak cos się dzieje a serce bije szybciej 🙂 Życie jest krótkie, piekne a czasem tragicznie zaskakujące – dlatego uważa, że należy spędzić je w przyjemny, możliwie bezpieczny:) dla siebie sposób.

Obrazek Marcin Grochowalski

Marcin Grochowalski

dr Nauk med. Chirurg ogólny/proktolog

Absolwent wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego imienia Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Po odbyciu rocznego stażu lekarskiego rozpoczął pracę w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w ramach stażu specjalizacyjnego z chirurgii ogólnej, będąc jednocześnie słuchaczem studium doktoranckiego. Pracę doktorską obronił w 2006 roku i uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Od czerwca 2006 pracuje w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W 2009 roku uzyskał tytuł specjalisty w chirurgii ogólnej. Jest czynnym pracownikiem Uniwersytetu Medycznego, a od 2010 roku pracuje również jako adiunkt w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej jako chirurg i pracownik naukowo-dydaktyczny, prowadząc badania naukowe oraz zajęcia z chirurgii ogólnej dla studentów Uniwersytetu Medycznego. Od 2013 roku jest członkiem Polskiego Klubu Koloproktologii – organizacji skupiającej lekarzy zajmujących się chorobami i problemami związanymi z jelitem grubym. W swojej pracy zajmuje się głównie leczeniem pacjentów z problemami z zakresu chirurgii ogólnej ze szczególnym uwzględnieniem koloproktologii i chorób żył. Zajmuje się leczeniem trudno gojących się ran między innymi u chorych z cukrzycą i u chorych z zaburzeniami krążenia obwodowego. Czas wolny poświęca rodzinie, jeździ na rowerze, pływam a żona zmusza go do czytania książek.

Obrazek Ludmiła Karwas

Ludmiła Karwas

Lek. Med.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego Wydziału Wojskowo-Lekarskiego w Łodzi. Specjalizuje się w dziedzinie Laryngologii, gdzie nabywa wiedzę w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń nosa, gardła, krtani i uszu. Tematem który szczególnie ją interesuje jest leczenie patologicznych zmian skórnych i błon śluzowych w obrębie głowy i szyi. Ze względu na specyfikę zawodu szczególnym obszarem działania jest twarz, stąd zainteresowanie medycyna estetyczną. Swoją wiedzę w tej dziedzinie ciągle pogłębiła uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach a także wykonując zabiegi medycyny estetycznej gdzie nabyta wiedza ściera się z doświadczeniem.

Obrazek Jakub Kisiel

Jakub Kisiel

lek. med.

Absolwent Wydziału Lekarskiego CM UMK w Bydgoszczy, od 2017 roku na stałe pracujący w Poznaniu. Od początku lekarskiej drogi zainteresowany jest zagadnieniami medycyny estetycznej i jej wpływem na ogólne pojęte zdrowie człowieka i poprawą jakości życia. Uczestnik wielu semininariów i szkoleń z zakresu zabiegów medycyny estetycznej. Na co dzień zajmuje się leczeniem Pacjentów z interdyscyplinarnymi problemami zdrowotnymi, ze szczególnym zamiłowaniem do chorób wewnętrznych.

Obrazek Tatiana Dron

Tatiana Dron

lek. med. (dermatolog):

Lekarz medycyny o specjalizacji dermatologia, a także ukończonych kursach dla lekarzy z medycyny estetycznej. Absolwentka wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Ługańsku. Do 2017 roku pracowała w Lublinie. Brała udział w licznych szkoleniach specjalistycznych zarówno w kraju jak i za granicą. Każdy zabieg poprzedza szczegółowym wywiadem dotyczącym oczekiwań zmian w wyglądzie, zawsze z troska i uwagą podchodzi do potrzeb pacjenta. W Klinice wykonuje kompleksowe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej połączone z laseroterapią.

Obrazek Jan Macierewicz

Jan Macierewicz

Lek. med.

Jest absolwentem Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (1989). Po odbyciu stażu podyplomowego wyruszył w świat. Osiadł w Wielkiej Brytanii. Po pomyślnym egzaminie nostryfikacyjnym rozpoczął pracę w angielskich szpitalach. Ukończył staż specjalizacyjny z chirurgii ogólnej i naczyniowej. Jest członkiem Royal College of Surgeons (Eng). Pracował także w Kanadzie. Brał udział w rozwoju i doskonaleniu technik endovascularnych lecznia chorób tętniczych i żylnych. Obecnie pracuje w Doncaster i Sheffield. Utrzymuje bliskie kontakty z wieloma ośrodkami chirurgii naczyniowej w Polsce. Chętnie dzieli sie swoim doświadczeniem, szczególnie w mini-inwazyjnym leczeniu żylaków. W życiu prywatnym interesuje sie muzyką, sportem, historią.

Obrazek Joanna Ludwiszewska

Joanna Ludwiszewska

mgr Inż. Recepcjonistka/dietetyk

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, kierunku Dietetyka oraz Technologia Żywności i Żywienie Człowieka o specjalności Żywienie człowieka. Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas licznych zajęć praktycznych w szpitalach, poradniach żywieniowych, domach opieki, prowadząc warsztaty żywieniowe, pracując jako dietetyk na portalu internetowym o tematyce żywieniowej. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach naukowych. Dietetyka to przede wszystkim jej pasja, dlatego interesuje się każdą jej dziedziną. W swojej pracy do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, aby jak najlepiej pomóc mu osiągnąć zamierzony cel. Przygotowywane jadłospisy zawsze dostosowuje do potrzeb i preferencji pacjenta. Interesuje sie gotowaniem i ciągle poszukuje nowych przepisów na ciekawe, pyszne, ale przede wszystkim zdrowe dania. Nie potrafi żyć bez muzyki i jest miłośniczką zwierząt, zwłaszcza psów.

Obrazek Marzena Misun

Marzena Misun

dyplomowana pielegniarka

Dyplomowana położna z wieloletnim doświadczeniem zawodowym swoją przygodę z medycyną rozpoczęła w szpitalach w Poznaniu i Gnieźnie. Po ukończeniu szkoleń z zakresu technologii high-tech oraz medycyny estetycznej rozpoczęła rozwój w tym kierunku. Jest czynnym uczestnikiem wszelkich szkoleń w zakresie nowości w dziedzinie medycyny estetycznej. Jest posiadaczem certyfikatu uprawniającego również do zabiegów kwasami botox i hialuronowymi.

Obrazek Natalia Andrzejewska

Natalia Andrzejewska

mgr Natalia Andrzejewska

Ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu z tytułem magister fizjoterapii z wyróżnieniem. Wcześniej pracowała z dziećmi oraz opiekowała się osobami niepełnosprawnymi a obecnie specjalizuje się w masażach oraz terapiach w zespołach bólowych. Lubi obcować z naturą, dlatego w wolnym czasie uprawia jazdę rowerową MTB oraz kajakarstwo. Natalia zaprasza wszystkich którzy uwielbiają masaże a także tych którzy walczą z bólem.

Obrazek Małgorzata Kurach

Małgorzata Kurach

mgr kosmetolog

Absolwentka kosmetologii w Wyższej Szkoły Zdrowia i Urody w Poznaniu. W 2014 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania w opiece zdrowotnej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Obecnie studiuje dietetykę oraz kształci się w zakresie medycyny estetycznej. Posiada wiele kursów z dziedziny kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Jest wolontariuszem w Katedrze i Klinice Medycyny Paliatywnej w Poznaniu.

Obrazek Switłana Werk – Herasymiuk

Switłana Werk – Herasymiuk

kosmetolog

kosmetolog - pochodzi z Ukrainy. Od 19 lat mieszka i pracuje w Polsce. Z zawodu jest kosmetologiem i masażystką z wieloletnim doświadczeniem. Praca w zawodzie daje jej dużą satysfakcję, bo wykonuje to co kocha. Cały czas czynnie uczestniczy we wszelkich szkoleniach w medycynie estetycznej poszerzając swoje wiadomości. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie i profesjonalnie. Każdy zabieg dopasowany jest według diagnostyki cery lub skóry oraz potrzeb własnych. „Ma być zrobione idealnie, Klient ma być zadowolony". „Piękna nie maskujmy makijażem, lecz podkreślamy odpowiednią pielęgnacją.” Pani kosmetolog przyjmuje w każdy wtorek i czwartek w Śremie oraz w pozostałe dni w Poznaniu

Obrazek Angelika Mentel

Angelika Mentel

recepcjonistka/kosmetyczka

Absolwentka liceum ogólnokształcąego. Uczennica studium kosmetycznego w Poznaniu. Certyfikowana przez firme M-Nails kursantka w zakresie przedłużania paznokci żelowych. Czas wolny poświęca nauce w dziedzinie kosmetologii. Zawsze miła i uśmiechnieta 🙂