HIFUMAX VIRGIN +

Dolce Bez kategorii
HIFUMAX VIRGIN + jest najnowocześniejszym urządzeniem zatwierdzonym przez FDA pomagającym poprawić elastyczność skóry, likwidującym zmarszczki, poprawiającym owal twarzy, wspomagającym produkcje nowego kolagenu, redukującym nadmiernie zlokalizowaną tkankę tłuszczową oraz likwidującym cellulit.

HIFUMAX VIRGIN + to najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – skupionych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała.

Precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry wła­ściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS),wywołując tym samym punkty termicznej koagulacji. Rozpoczyna to proces kolagenogenezy, regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczenia tkanek, dając efekt wielowymiarowego ujędrnienia. Dzięki temu uzyskujemy spekta-kularny i trwały efekt napięcia skóry aktywowany dużo głębiej niż umożliwiały to dotychczas znane technologie.

Zabiegi są bezbolesne dla pacjenta i nie wymagają okresu rekonwalescencji! Częstotliwość wykony­wania: raz na 4 miesiące, maksymalnie 3 procedury w ciągu roku. Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, a pełnym efektem niechirurgicznego liftingu pacjent może cieszyć się już po 3 miesiącach.

HIFUMAX VIRGIN + jest wyjątkowym urządzeniem w swojej klasie, wyposażone jest w komplet specjalnych kartridży umożliwiającychjako jedyne takie urządzenie na rynku precyzyjne działanie na różnych głębokościach tkanki – od 1.5 mm do 3 mm na twarzy i nawet do 13 mm na ciele.

HIFUMAX VIRGIN + To też zabieg obkurczania pochwy, jedyna w swoim rodzaju nowatorska, nieinwazyjna, terapia ujędrniania pochwy. Metoda powoduje ujędrnienie i obkurczenie kanału pochwy w wyniku stymulacji odnowy kolagenu, powodującej obkurczanie i naprężanie ściany.

Zespół relaksacji pochwy to nadmierne rozciągnięcie pochwy w wyniku osłabienia tkanek ściany pochwy i struktur ją otaczających. Jest skutkiem przebytych porodów, wykonywania ciężkiej pracy fizycznej, predyspozycji genetycznych i naturalnego procesu starzenia się.

Korzyści dla pacjentki:

Wyniki badań klinicznych wykazują znaczną poprawę jędrności pochwy i satysfakcji seksualnej kobiet. Oceny były dokonywane za pomocą standaryzowanych ankiet a także polegały na obiektywnym pomiarze siły zacisku mięśni pochwy. Ujędrnienie pochwy zostało osiągnięte u wszystkich pacjentek. Poziom satysfakcji seksualnej wzrósł średnio o 8,5 punktu w 36 stopniowej skali.
 • Metoda jest całkowicie nieinwazyjna – bez cięcia, szycia ani krwawienia
 • Zabieg wykonywany jest w warunkach gabinetu ginekologicznego
 • Rekonwalescencja jest bardzo szybka, bez konieczności stosowania leków przeciwbólowych i antybiotyków
 • Po zabiegu nie jest wymagane zwolnienie z pracy
 • Procedura jest bezbolesna
 • Metoda ma minimalne, prawie zerowe ryzyko powikłań

Precyzja działania

Głowica A jest przeznaczona do liftingu twarzy energia cieplna o temperaturze 65°C jest dostarczana do warstw skóry na głębokości 1,5 mm – tam gdzie skóra jest cieńsza np. w okolicach oczu

Głowica B o właściwościach lipolitycznych, pozwala na modelowanie ciała i dostarcza energię cieplną na głębokość 3mm-4,5mm, np. w okolicach karku, policzków

Głowica C działa na głębokości 8 mm do 13 mm. – tam gdzie skóra jest najgrubsza jak np. w okolicy uda czy na pośladkach.

Innowacja

Dzięki skupieniu wiązki i dynamicznej pracy głowic HIFUMAX VIRGIN + w porównaniu ze standardowymi aparatami HIFU pozwala na zdecydowane zmniejszenie odczucia bólu podczas zabiegu

Precyzja

Konstrukcja sondy pozwala na wykonanie zabiegu w trudno dostępnych miejscach bez potrzeby odrywania jej od opracowywanej okolicy.

HIFUMAX VIRGIN + jest jedynym urządzeniem HIFU, którego głowica stosowana do ciała ma głębokość penetracji wybiórczej w zależności od głowicy – zapewnia więc bezpieczeństwo i precyzję działania oraz unikalną możliwość penetracji na głębokości 13 mm!. Dzięki temu skutecznie możemy pozbyć się tkanki tłuszczowej już po jednym zabiegu.

Technologia

HIFUMAX VIRGIN + jest wyposażony w głowice do twarzy oraz ciała, a dzięki innowacyjnemu systemowi chłodzenia głowice nie posiadają, tak jak w innych powszechnie stosowanych urządzeniach HIFU, wymiennych cartdridge, co pozwala na wykorzystanie HIFUMAX VIRGIN + przez długi okres bez konieczności jakichkolwiek dodatkowych inwestycji.

Charakterystyka HIFUMAX VIRGIN +

Głowice zastosowane w HIFUMAX VIRGIN + są bardzo wygodne w użyciu i umożliwiają łatwy dostęp do każdego obszaru.

Bardzo przyjazny interfejs 7 calowego dotykowego ekranu LCD pozwala na szybki wybór parametrów pracy urządzenia.

ZASTOSOWANIE:
 • lifting twarzy i ciała
 • leczenie zwiotczenia pochwy
 • leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
 • usuwanie cellulitu
 • unoszenie brwi
 • likwidacja podwójnego podbródka
 • redukcja zmarszczek
 • redukcja tkanki tłuszczowej