Liposukcja i Lipofilling w Dolce Medical

Dolce Bez kategorii

LIPOSUKCJA ORAZ LIPOFILLING (PRZESZCZEP TKANKI TŁUSZCZOWEJ)

LIPOLIFE 3G

Liposukcja laserowa LipoLife charakteryzująca się radialną emisją promieniowania, w przeciwieństwie do tradycyjnego odsysania tłuszczu oraz liposukcji z wykorzystaniem innych metod (klasyczny laser, infradźwięki, ultradźwięki, fale radiowe) pozwala na wykonywanie zabiegów znacznie szybciej, także w znieczuleniu miejscowym, z większą precyzją oraz ze zdecydowanie mniejszą inwazyjnością i minimalną ilością powikłań. Tkanka tłuszczowa, którą uzyskujemy podczas zabiegu, nadaje się do dalszego wykorzystania (przeszczepu) przy modelowaniu twarzy, piersi, pośladków, łydek. Może być również wykorzystana do uzupełnienia zabiegów rekonstrukcyjnych piersi, rewitalizacji skóry rąk oraz uzupełniania pourazowych i pooperacyjnych zniekształceń skóry i tkanki podskórnej. Liposukcja LipoLife daje bardzo dobre efekty u pacjentów z ginekomastią.

Maksymalizacja wydajności przy użyciu ALMA LIPOLIFE

LipoLife usprawnia proces chirurgiczny oferując kompletne rozwiązanie all-in-one, obejmujące wszystkie etapy i procedury liposukcji tłuszczu do przeszczepienia. Jest to pierwsze zintegrowane rozwiązanie w liposukcji w swoim rodzaju połączenie wielu sposobów w jednym kompaktowym, przenośnym i starannie zorganizowanym systemie. Jednoczesne promieniowanie laserowe i odsysanie upraszcza procedurę oraz znacznie skraca czas leczenia natomiast gromadzenie tłuszczu wysokiej żywotności pozwala na natychmiastowy przeszczep tłuszczu.

 

KLUCZOWE CECHY

Krótszy czas leczenia i minimalne skutki uboczne. LipoLife posiada podwójny tryb kaniuli która pozwala na jednoczesne rozpuszczania i ssania. Jest ergonomicznie zaprojektowane z elastycznym uchwytem obracającym się, co pomaga zmniejszyć zmęczenie operatora. Kaniula pozwala lekarzom, aby przejść przez tkankę tłuszczową łatwiej i skuteczniej ją usunąć, jednocześnie minimalizując uraz ciała, takich jak krwiaki i siniaki. Jednoczesne promieniowania laserowego i ssania upraszcza procedurę liposukcji i zmniejsza całkowity czas leczenia.

Unikalne promieniowanie Emitting Fiber

LipoLife wykorzystuje unikalną metodę promieniowania włókna, które emituje energię obwodowo w układzie 360 ° . Radialne promieniowanie laserowe jest podejściem o niskiej gęstości mocy z wieloma korzyściami oraz minimalizując ryzyko poparzenia i uszkodzenia skóry, dystrybucji energii równomiernie na całym obszarze leczenia, szybsze usuwanie komórek tłuszczowych i obejmujące większy obszar tkanki, co pozwala na szybszą prędkość obróbki.

LipoSense TM Temperature Control

Funkcja kontroli temperatury wbudowanym zapewnia monitorowanie temperatury w czasie rzeczywistym w leczonej tkance, z możliwością określenia maksymalnego limitu temperatury w całej procedurze.
System generuje ostrzeżenie, gdy wysoka temperatura grozi oparzeniom.

Obszary Leczenie

Wszystkie obszary ciała mogą być poddane liposukcji LipoLife, w tym małe i wrażliwe obszary, takie jak podbródek i szyja, a także większe obszary z rozległymi złogami tłuszczu. Ponadto LipoLife może być stosowany do specjalnych zabiegów, takich jak ginekomastia.
Maksymalizacja wydajności przy użyciu ALMA LIPOLIFE

LipoLife usprawnia proces chirurgiczny, oferując kompletne rozwiązanie all-in-one, obejmujące wszystkie etapy i procedury liposukcji tłuszczu do przeszczepu. Jest to pierwsze zintegrowane rozwiązanie liposukcji w swoim rodzaju połączenie wielu sposobów w kompaktowym, przenośnym i starannie zorganizowanego systemu. Jednoczesne promieniowania laserowego i odsysanie upraszcza procedurę oraz znacznie skraca czas leczenia natomiast gromadzenie tłuszczu wysokiej żywotności pozwala na natychmiastowe udane przeszczepienie tłuszczu w żądana okolicę ciała.